Mācies augstskolā ar mežu stipendiju

Aicinām augstskolas studentus pieteikties AS “Latvijas valsts meži” stipendijām!

AS „Latvijas valsts meži" stipendiju konkursu augstskolu studentiem un Ogres tehnikuma audzēkņiem rīko jau vairākus gadus pēc kārtas ar mērķi atbalstīt speciālistu izaugsmi un izglītošanu ar meža apsaimniekošanu saistītās jomās.

Lai veicinātu studējošo izaugsmi un izglītošanos meža jomā, AS „Latvijas valsts meži” arī šogad izsludina stipendiju konkursu. Stipendijas tiks piešķirtas šādām jomām:

• vides izglītība un komunikācija
  • meža ekoloģija
  • meža apsaimniekošana
  • koksnes izmantošana
  • informācijas sistēmas mežsaimniecībā

LVM stipendijām var pieteikties dažādu jomu studenti, kuri apgūst, vai kuriem ir interese par kādu no LVM stipendijas jomām. Tā ir iespēja paaugstināt studējošo motivāciju savu prasmju un iemaņu attīstīšanai. Stipendijas ir ieguvums ne vien naudas izteiksmē – tā ir iespēja iepazīt nozari kopumā, piedaloties meža dienās, apmeklējot seminārus un darbojoties pašiem dabā – mežā.

Dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2016. gada 4. decembrim (ieskaitot) uz e-pastu stipendija@lvm.lv. Uzziņas pa tālruni 67602075. Nolikumi un informācija atrodama šeit: www.lvm.lv/stipendijas un plakātā.