Atklājiet savas iespējas programmatūras testēšanā!

25. septembrī plkst. 18:15 Datorzinātnes un Informācijas tehnoloģijas fakultātē Sētas ielā 1, 512. auditorijā ar iepazīšanas nodarbību tiks uzsākts brīvās izvēles studiju kurss “Programmatūras funkcionālās testēšanas pamati”, kuru vadīs speciālists no vadošā uzņēmuma Austrumu un Centrālajā Eiropā A1QA. Apmācības notiks angļu valodā. Visiem RTU studentiem kurss ir bezmaksas.

Kursa mērķis ir iepazīstināt ar programmatūras testētāja profesiju. Tas ir orientēts uz manuālo funkcionālo testēšanu un tādiem tās aspektiem kā defektu izolācija, izpēte un paziņošana (izskatīts defektu noteikšanas dzīvescikls), testēšanas dokumentācijas izveide un uzturēšana. Pēc kursa pabeigšanas Jūs būsiet apguvuši tipisku defektu meklēšanu un to izolāciju, spēsiet realizēt testēšanas stratēģiju, izveidot testēšanas dokumentāciju, paziņot testu rezultātus, kā arī būsiet apguvuši iemaņas darbā ar JIRA.

Pirmās divas nodarbības notiks klātienē, pēc tam nodarbības tiks organizētas tīmekļsemināra veidā. Pieteikties kursam var dekanātā. Papildu informācija erika.nazaruka@rtu.lv