Apmaksātu prakses vietu konkurss "Pierādi sevi vasarā!"

Nodibinājums “RTU Attīstības fonds”, kas visu gadu organizē dažādus stipendiju konkursus, izsludina vasaras prakšu konkursu “Pierādi sevi vasarā!” ar 50 dažādām apmaksātām prakses vietām.

Konkursa ietvaros visu Latvijas augstskolu studentiem un profesionālo vidusskolu audzēkņiem ir iespēja iegūt prakses vietu, kā arī ikmēneša stipendiju 250 EUR apmērā uz diviem vasaras mēnešiem.

Ļoti ceru, ka esat saņēmuši un studentiem pieejamā vietā izvietojuši konkursa informatīvo plakātu. Ja gadījumā plakāts nav nonācis līdz Jums, tad lūdzu dodiet mums ziņu, lai varam atrisināt radušos problēmu.

Būsim pateicīgi, ja informāciju par konkursu izvietosiet arī iekšējā informatīvajā sistēmā, kā arī publicēsiet pielikumā pievienoto digitālo plakātu sociālo tīklu kontos un, iespējams, painformēsiet potenciālos praktikantus personīgi.

Plašāka informācija par konkursu un pieteikšanos skatīt - https://fonds.rtu.lv/lat/content/konkurss-pieradi-sevi-vasara