Aicinājums pēdējo kursu studentiem pieteikties Iespējamā misijā

Izglītības programma Iespējamā misija aicina pieteikties zinošus un mērķtiecīgus pēdējā kursa studentus un augstskolu absolventus, kuri vēlas kļūt par līderiem un pārmaiņu īstenotājiem izglītībā! Pieteikties aicinām aizpildot pieteikuma anketu (piesakies.iespejamamisija.lv) līdz 1. martam

 

Iespējamā misija (IM) pastāv, lai katrs bērns Latvijā saņemtu kvalitatīvu izglītību. Skola ir unikāla vieta, kur attīstīt līderību, radīt paliekošu ietekmi uz bērniem, pašu mācību iestādi un sabiedrību kopumā.  

 

IM ietvaros, dalībnieki attīsta savas vadības, komunikācijas un citas nozīmīgas prasmes, divus gadus strādājot par pilna laika skolotājiem un pasniedzot savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Paralēli dalībnieki apgūst Līderības attīstības programmu un saņem stipendiju klāt skolotāja algai.  

 

Vairums programmas dalībnieki pirms tam nav studējuši pedagoģiju vai domājuši, ka varētu kļūt par skolotāju, tomēr saskatījuši tajā izaicinājumu un iespēju pilnveidot sevi.  

 

Kā IM dalībnieks, Tu iegūsi priekšrocības, kuras augstu novērtējuši mūsu absolventi:

  • motivējošu darba vidi - mācības Līderības attīstības programmā, lai attīstību mācīšanas un līderības prasmes; saņemsi atbalstu no profesionāļiem, kas palīdzēs izvērtēt un pastāvīgi uzlabot darba kvalitāti; papildus skolotāja algai saņemsi mācību stipendiju 200 eiro apmērā. Absolvējot programmu, iegūsi tiesības strādāt skolā arī turpmāk! 
  • izaugsmes un pilnveidošanās iespējas - IM absolventi atzīst, ka IM un skolā gūtā pieredze attīsta spēju efektīvāk komunicēt un organizēt citus darbam, izprast savu un citu uzvedību un rīcības motīvus, objektīvi izvērtēt paveiktā darba kvalitāti, izvirzīt īstermiņa un ilgtermiņa mērķus gan sev, gan citiem, kā arī efektīvi plānot laiku mērķu sasniegšanai. 
  • gandarījumu pašam un labumu sabiedrībai - kļūstot par IM dalībnieku, tev būs iespēja sekmēt katra bērna izaugsmi, īstenot pozitīvas pārmaiņas skolā, kā arī ietekmēt sabiedrības nākotni jau tagad.  https://www.youtube.com/watch?v=lrpTz0GzXi0  

 

Jautājumu gadījumā sazinieties: aija.upleja@iespejamamisija.lv, + 371 29767615

 

piesakies.iespejamamisija.lv